“1.4 APOTÉKAR – AURA SOMA”

 

!!! UPOZORNENIE !!!

Rady a informácie na tejto stránke sú len všeobecné, nenahrádzajú rady skutočného lekára. Preto použitie liečivých rastlín konzultujte so svojím lekárom. Tvorcovia tohoto webu nezodpovedajú za zdravotné problemy alebo ujmy na zdraví, ktoré budú výsledkom nesprávneho výkladu obsahu tohoto servera bez porady s lekárom.

Pri neznalosti rastlín, ich zberu a spracovania, nakupujte tieto rastliny v lekárni.

imagesCAA8AXL0imagesCAK0PQTQBylinky imagesCA6CMPC9aura soma ban5Každý z nás sa stretáva s rôznými problémami, ktoré prináša život sám. Niekto ich vie bez väčších ťažkostí riešiť a iný sa s nimi pasuje a nevie si dať rady. Často krát sa pýtame sami seba: ” Prečo sa tak deje, čo robíme zle, prečo práve my a pod. Je z toho cesta von? ” Samozrejme. Všetko závisí od nás samých. Naše vzorce správania nás buď zväzujú alebo posúvajú dopredu. Niekedy ich ani nevnímame a robíme tie isté chyby stále dookola. Prichádzajú k nám ponaučenia vo forme našich skúseností a keď ich ignorujeme začnú sa prejavovať vo forme fyzických problémov. Až vtedy obvykle vyhľadáme pomoc. Ale pomôcť si môžeme už oveľa skôr. Tým, že spoznáme a pochopíme naše kvality, myšlienkové návyky, prednosti i nedostatky nášho správania, môžeme často krát fyzickému ochoreniu predísť.

Keď sme vnútorne spokojní a cítime sa dobre, prirodzene máme radosť zo života a všetko nám ide od ruky. Ale, bohužiaľ, dnešná doba prináša so sebou mnoho starostí, stresu, obáv o budúcnosť, strach a v niektorých prípadoch až beznádej. Vtedy dochádza k rozladeniu nielen našej mysle, ale aj nášho jemnohmotného energetického tela, čo sa v konečnom dôsledku prejaví aj na fyzickej úrovni.

Všetky negatívne emócie nás oslabujú a prinášajú nám nielen spoločenské, ale i zdravotné problémy. Najviac zastúpený je strach. Strach plodí pochybnosti a zlosť – zlosť potom tvorí závisť, žiarlivosť a nenávisť – nenávisť ďalej plodí utrpenie – utrpenie zase ďalej plodí strach a tak dookola. Všetky tieto negatívne emócie sú príčinou psychických a psychosomatických ochorení.

 

Ezoterické liečebné metódy sa snažia rozpoznať a odstraňovať hlbšie príčiny porúch životných síl, ktoré spôsobujú fyzické choroby. Pri liečení nie je v popredí odstránenie telesných symptómov, ale uvedomenie si vlastnej zodpovednosti za svoje zdravie a vyrovnanie sa s emocionálnym a mentálnym správaním, ktoré chorobu vyvolalo. Takto sa liečia pravé príčiny ochorenia a tým sa odstránia aj telesné problémy, pretože už strácajú svoju opodstatnenosť. Organizmus poškodený zápornými emóciami ochorie ľahšie ako organizmus “zdravý”. A tak aj pri ochoreniach, ktoré navonok zdanlivo nevyvolávajú duševné príčiny je dôležitý a rozhodujúci pri liečení psychický stav osoby.

 

Ezoterické liečebné metódy liečia priamo duševné príčiny ochorenia. Pôsobia primárne na emocionálnej a mentálnej úrovni ale časť z nich aj na úrovni telesnej.

 

vicky Aura SomaAura – Soma Terapia

Táto “nová”, ale v podstate už veľmi stará terapia nám bola poslaná ako pomoc na riešenie svojich problémov, na odhalenie svojej vlastnej podstaty, životnej cesty i nášho ďaľšieho smerovania.

” Aura” – toto slovo označuje elektromagnetické pole, ktoré obklopuje každého človeka. “Soma” je starogrécke slovo s významom “telo”. Ale je to i slovo zo sanskrtu / staroindický jazyk /, v ktorom znamená tajomný nápoj, uvádzajúci dušu do stavu božského opojenia.

image046 aura somac“Objaviteľkou” aura – somy bola anglická farmaceutka Vicky Wallová, ktorá prišla k názvu tohto systému sprostredkovane, mediálnym spôsobom. Vicky Wallová sa už od mala zaoberala pod vedením svojho otca o liečenie rastlinkami, rovnako cvičil jej intuíciu. Ale Vicky už od detstva mala navyše aj zvláštne jasnovidné a senzitívne schopnosti. Celý svoj život zasvätila pomoci a liečbe ostatným. Keď v roku 1984 už nevidela / stratila zrak pri chorobe /, dostala sprostredkovane prvé receptúry aura-somy. Na základe svojej senzitivity, vzdelaniu a skúsenosti bola Vicky Wallová pravdepodobne tým správným človekom, schopným prenášať informácie z iných dimenzií do tých našich. Jej úlohou sa stalo transformovať tieto informácie a materializovať ich.

Tak jednej noci, keď bola vo svojom laboratóriu, akoby ju niečo viedlo a pomocou rôzných ingrediencií začala pripravovať prvú substanciu. Všetky prísady boli z ríše rastlín, minerálov a farieb. Hoci Vicky už bola v tom čase slepá, jej cit pre farby sa nielenže nestratil, ale naopak ešte prehĺbil. Nevedela ešte presne v tom okamžiku na čo tie farebné esencie budú. Myslela, že to budú skrášľovacie oleje. Horná polovina sa skladala z farebnej olejnatej tekutiny, dolná bola na základe vody. Pretrepaním vznikla emulzia, ktorá bez jediného umelého stabilizátora vytvorila kombináciu s liečivými a energizujúcimi účinkami. Až neskôr ona sama , pri predvádzaní svojich flaštičiek na rôzných výstavách, zistila, že majú i liečivý účinok.

Aura Soma mike_boothUž v tom roku ako vznikli prvé equilibria sa Vicky zoznámila s Mike Boothom. Dovtedy umelecky zameraný Mike okamžite zmenil svoje životné plány. Aj Mike Booth disponuje rovnakým liečiteľským nadaním a rovnakou senzitivitou ako Vicky. Obaja si vzájomne potvrdzovali svoje schopnosti. Spoločne tiež cestovali a vyučovali. Vicky odovzdala prípravu equilibrii Mike Boothovi. Stál pri zrodení väčšiny produktov a prispel svojimi znalosťami homeopatie a prírodného liečiteľstva, teosofie a budhizmu. V r. 1991 Vicky zomrela a Mike odvtedy vedie centrum aura-somy v Anglicku. Nové receptúry rovnako ako Vicky prijíma mediálne. Equilibria sa rodia vždy v presne stanovenú pre nás potrebnú dobu.

manAura-soma je založená na princípe farieb aury nášho tela, ktoré bežný smrteľník v súčasnosti nevníma. Všetko okolo nás je energia o určitej vlnovej dĺžke, ktorá je vyjadrená príslušnou farbou. Aj naše myšlienky, problémy, pocity, kvality sú charakterizované určitou energiou. Nie všetci všetko však dokážeme vnímať vedome. Ale naše podvedomie / intuícia / takú schopnosť má. Vie všetko o nás a preto nám môže pomôcť. Treba mu len dať možnosť sa prejaviť a potom ho počúvať. Nie sú to žiadne čary, všetko sme kedysi ovládali, ale bohužiaľ prílišný technický rozvoj a podceňovanie duchovnosti nám naše intuitívne senzibilné schopnosti otupilo a u niekoho dokonca úplne vymazalo.

Sme farby aké si vyberáme. Každý problém, aj ten skrytý niekde hlboko v nás, sa zrazu vynorí na povrch a my budeme prekvapení ako to funguje. Táto metóda je jedinečná práve v tom, že si vyberáme sami. Sami rozhodujeme čo je pre nás najvhodnejšie, čo potrebujeme v danej chvíli najviac, kam smerujeme a ako to môžeme dosiahnuť. Tak len minimálne – formou poradenia a usmernenia do nás niekto zasahuje. Je to veľmi jemná a láskavá forma harmonizovania a posilňovania našej telesnej, emocionálnej, mentálnej a duchovnej úrovne . Je to unikátna novodobá celostná terapia, ktorá spája pôsobenie drahých kameňov, minerálov, energií rastlín a farieb. Pracuje s príčinami chorôb v rovine naších emócii, ktoré sa prejavujú na fyzickej úrovni. Je to liečba našej duše. Pomáha nám harmonizovať duchovnú, emocionálnu, mentálnu a fyzickú rovinu našej bytosti a nájsť tak kontakt s naším vnútorným vedením. Jej pomocou môžeme byť lepšie a viac sami sebou, žiť svoj vlastný plný život a tak dosiahnúť vedome radosť a harmóniu v našom živote.

aurasoma-a-cakryZákladom tohto systému je sada dvojfarebných flaštičiek Equilibrium, ktoré obsahujú výťažky rastlín, energiu drahokamov, minerálov a farieb. Nanášajú sa priamo na telo. Ďaľšie sú Pomandery – farebné a voňavé energrtické substancie, ktoré slúžia na posílenie a harmonizovanie aury a teda na pomoc a ochranu. Ich účinok je okamžitý. Ako tretie sú Kvintesencie, ktoré sú vhodné pri meditácii. Novinkou sú farebné esencie, ktoré sa môžu používať aj vnútorne a sú akýmsi mostom medzi pomandermi a quitesenciami.

 02

Perlička:bottlesrow

Pomer oleja a vody 1:1 v equilibrii je presne taký ako u oslieho mlieka, ktoré používala Kleopatra na kúpele, aby si uchovala krásnu a jemnú pleť. Emulzie v tomto pomere oleja a vody sa ideálným spôsobom vstrebávajú do pokožky. 

Sady equilibrii:

 

 

save equilibrum sada aura somaPre tých, ktorí sa už stretli s Aura-Somou a vyskúšali si jej energetické liečivé pôsobenie a chceli by mať doma nejaké základné vybavenie alebo pre pokročilejších uživateľov Aura-Soma, ponúkame sady Equilibrii. Ak ste už používali flakóny a chceli by ste mať doma reprezentatívny výber, odporúčame vám do pozornosti práve tieto osvedčené a vedením Aura-Soma vybraté zoskúpenia. Väčšina z nich je v plastových flaštičkách a môžu sa preto používať aj pre iné osoby, respektíve nosiť ich pri sebe a v prípade potreby okamžite použiť.

Čakrová sada

čakrová sada1

Equilibrium – č.1 / modrá na tmavopurpurovej /, č.2 / modrá na modrej /, č.3 / modrá na zelenej /, č.4 / žltá na zlatej /, č.5 / žltá na červenej /, č.26 / oranžová na oranžovej /, č.20 / modrá na ružovej /.
Tieto equilibria sú aj v plastových flaštičkách a môžu sa používať ako vreckové záchrany. Môžeme ich nosiť stále so sebou.

Štartovacia sada

štartovacia sada2

Equilibrium – č. 26 / oranžová na oranžovej /, č.3 / modrá na zelenej /, č.4 / žltá na zlatej /, č.1 / modrá na tmavopurpurovej /, č.20 / modrá na ružovej /.
Tieto flakóny môžeme používať pre seba i pre iných. Používajú sa buď na telo alebo len vizuálne.

Záchranná sada

záchranná sada3

Equilibria – č. 11 / číra na ružovej /, č.87 / korálova na korálovej /, č.89 / červená na madžente /, č.90 / zlatá na madžente /, č.102 / olivová na madžente /, č.0 / kráľ.modrá na madžente /, č.78 / fialová na madžente /, č.100 / číra na madžente /.
Tieto equilibria sú aj v plastových flaštičkách a môžu sa používať ako vreckové záchrany. Môžeme ich nosiť stále so sebou.

Detská sada

Detská sada4

Equilibria – č. 11 / číra na ružovej /, č.12 / číra na modrej /, č.13 / číra na zelenej /, č.14 / číra na zlate /, č.15 / číra na fialovej /, č.20 / modrá na rúžovej /.
Tieto flakóny by mali sprevádzať dieťa od narodenia až pokiaľ sa neuzavrie jeho dôležitá prvá vývojová fáza života / siedmy rok /. Equilibrium č.15 sa môže použiť na začiatku puberty, v núdzových prípadoch equilibrium č.20.

Pomandery

 

 

pomanderPomandery sú farebné, voňavé substancie na alkoholovom základe, ktoré slúžia na ochranu a harmonizovanie energetického pola človeka. Nanášajú sa na ľavú dlaň a potom sa jemnými pohybmi vnášajú do aury človeka. Takto sa okolo aury / energetického tela / človeka vytvorí jemná ochranná sieť, ktorá jednak chráni pred nepriaznivými energetickými vplyvmi a jednak vyrovnáva existujúce disharmónie vnášaním pozitívnej energie. Tým sa vám podarí zbaviť napätia a pocitíte obnovu energie. Každý pomander ovplyvňuje určitú časť vášho tela, ktorá odpovedá jeho farebnej energetickej dĺžke.
Pokiaľ je človek zdravý jeho farby aury sú krásne žiarivé. Pomandery v tomto prípade pomáhajú túto žiaru udržovať a chrániť. Ak pociťujete akékoľvek problémy, pomandery vám pomôžu ľahšie riešiť starosti každodenného života a posílnia vás.
Pomandery môžete používať neustále a nosiť ich pri sebe. V aure vydržia energeticky dve hodiny. Potom je potrebné ich energetické pôsobenie znovu obnoviť. Môžete ich použiť aj pre iných, ktorí to momentálne potrebujú. Rovnako s nimi môžete energeticky čistiť a nabíjať priestor, v ktorom sa nachádzate.

Pomandery a ich vlastnosti:

Pomander Emocionálna rovina Telesná rovina
01- Biely
Jasnosť a nový začiatok, vyrovnáva emócie, harmonizuje auru a všetky čakry, chráni pred inými energiami. Pri alergiách vyvolaných zvonku, na drobné poranenia a bodnutia hmyzom, čistí vzduch, zastavuje krvácanie.
02- Ružový
Láska a seba prijatie, pri depresiách, proti agresii, skľúčenosti, seba ľútosti , pocitu útoku, precitlivenosti. Pri ochoreniach maternice, reprodukčné orgány, močové cesty, búšenie srdca.
03 – Rubínový
Strach, stresy, pocity úzkosti, strach z existenčného prežitia, ochrana pred inými energiami. Dodáva vitalitu pri vyčerpaní, pôsobí ako afrodiziakum, pri problémoch v sexuálnej oblasti.
04 – Červený
Chráni pred geopatogénnymi zónami, pri strachu z odmietnutia a hanblivosti z náklonnosti k iným osobám, pri nechuti žiť. Stimuluje hormonálny systém a krvný obeh, dodáva energiu, pomáha prekonať prílišné myslenie na sex, ale i pri nemožnosti otehotnieť a impotencii.
05 – Korálový
Lieči hlboké zranenia a sklamania z minulosti / rozvod, zneužívanie  apod. /, staré strachy a obavy. Pôsobí na nervový systém, psychosomatické ochorenia, žľazy a vylučovacie orgány.
06 – Oranžový
Oslobodzuje od duchov napojených na človeka, pomáha pri technofóbii /riadenie auta, počítače/, pri šokoch, hystérii a strachu, pri úrazoch – šoková záchrana. Stimuluje libido, na močové cesty, pri hormonálnych zmenách / puberta, klimaktérium/, zbavuje závislosti všetkého druhu.
07 – Zlatý
Vnútorná múdrosť a šťastie, radovať sa z maličkostí, duchovná pokora, spojenie s vnútorným učiteľom. Harmonizuje látkovú výmenu, pozitívne ovplyvňuje prijímanie potravy a energie.
08 – Žltý
Radosť a smiech, vedomosti, učenie, koncentrácia, pri zimných depresiách, nervozite, pri odvykaní od fajčenia, kávy, sladkostí apod. Problémy s pečeňou, pankreasom, ľadvinami, pri nechutenstve a problémami s trávením, pri reume a artritíde.
09 – Olivový
Otvorenie srdca a sebapoznanie, pri rozhodovaní, schopnosť vyjadrovať vlastné pocity a poznať svoje potreby. Stimuluje imunitný systém, pri ochoreniach žlčníka, tlstého čreva, pľúca, bránica, hnačky a kŕče.
10 – Smaragdový
Pri rozhodovaní ktorým smerom sa vydať, poskytuje priestor a chráni, poznanie samého seba a nájsť svoje záujmy, klaustrofóbia, agrofóbia. Upokojuje srdce, pri astme, bronchitíde, vredy, celkové liečenie a harmonizovanie telesných funkcií.
11 – Tyrkysový
Tvorivosť a hravosť, informácie budúcnosti, masmédia, tréma, problémy s cudzími jazykmi, komplex menejcennosti Imunitný systém, dýchacie cesty, bronchitída, chronické ochorenia dýchacích ciest, senná nádcha, ramená, srdce, krvný obeh
12 – Modrý
Mier a komunikácia, ochrana, tolerancia, dôvera, upokojuje. Štítna žľaza, hrdlo, krk, priedušky, zvyšuje fyzickú odolnosť, ochladzuje.
13 – Kráľovský
modrý
Súcit, empatia, jasnovidnosť, sny, hudba, predstavivosť, nekonečné možnosti, mysticizmus, tretie oko. Oči, uši a ich problémy, nos, čelné dutiny, duševná sila, všetky zmyslové orgány.
14 – Fialový
Pokoj mysle, úcta k životu, vnútorný pokoj, vnímavosť, pri pocite nebyť tu a teraz. Bolesti hlavy, migrény, nervové vyčerpanie, nespavosť, lieči celkovo celé telo.
15 – Purpurový
Služba ľudstvu, poznať svoju cestu a svoju úlohu, duch a telo v rovnováhe. Celé telo, všetky čakry, ranné nevoľnosti, stimuluje tok energie.

Quintesencie

Quintesencie Quintesencie sú vhodné pri meditácii. Ich zloženie je obdobné ako u pomanderov, ale obsahujú jemnejšie energie. Quintesencie pracujú prostredníctvom astrálného a éterického tela, do ktorého vnášajú najpozitívnejšiu energiu farebného svetla. Umožňujú človeku ujasniť si mnohé veci týkajúce sa jeho vlastnej osoby, vlastných postojov a návykov. Ich farby môžeme pociťovať harmonicky bez akýchkoľvek bariér. Prinášajú podporu v čase zmien, traumatických zážitkov a kríz. Sú určené zvlášť pre ľudí, ktorí potrebujú veľmi pomôcť. Dokážu pracovať so všetkými aspektami bytosti a to na veľmi jemných úrovniach, čím pôsobia efektívne a rýchlo.
Používame ich vnášaním do aury pred meditáciou, na zvýšenie vnímavosti a otvorenosti. Kvapneme si ich na ľavé zápästie, pravým premiešame a potom jemnými pohybmi vnášame po jednotlivých čakrách do aury.

Quitensencie a ich vlastnosti:

01 – El Morya Modrá
Viera a božia podpora. Prináša harmóniu, mier, pokoj, dôveru. Pomáha nájsť porozumenie a vyjasniť si problematické záležitosti.
02 – Kuthumi Žltá
Práca s anjelmi a dévami. Pomáha vcítiť sa a spojiť s prírodou, so stromami, vodou, skalami, kvetinami, kryštálmi a pod. Pomáha pri práci na záhrade. Tieto energie podporia tvorivosť, lásku k životu a pocit zjednotenia. Je vhodná pre ľudí, ktorí pracujú veľa času v uzavretom priestore.
03 – Lady Nada Ružová
Láska bez podmienok. Premieňa negatívne na pozitívne, rovnako chráni pred agresiou. Umožňuje človeku vnímať zvuk a hudbu ako svetlo a farbu. Pomáha pri vzťahoch medzi mužom a ženou. Tiež pomáha ak je niekto ovplyvnitelný mesačnými cyklami.
04 – Hilarion Svetlo zelená
Najhlbšia pravda vo vlastno vnútri. Pomáha lepšie poznať samého seba, svoju pravdu a vnútornú múdrosť. Umožňuje nájsť kľud uprostred stresu. Pripomína, aby si človek urobil čas na seba.
05 – Serapis Bey Biela
Očista minulosti. Prináša očistu, jasnosť, nové začiatky. Očisťuje jemné telo, priestor, auru, minerály a iné predmety. Je veľmi vhodná na očistu od negatívnej energie vo všeobecnosti. Pri ukončení a začatí niečoho nového.
06 – Kristus Červená
Prebudenie ducha. Dodáva veľké množstvo energie, chráni a uzemňuje. Pomáha zjednocovať myseľ a srdce. Karmické liečenie. Nepoúživať večer a pri vysikom krvnom tlaku.
07 – St.Germain Fialová
Transformácia. Dokáže prinášať karmické oslobodenie. Ukľudňuje jemnohmotné telo. Pomáha pri emocionálnej nerovnováhe. Úspešne napomáha pri zbavení sa stresu a napätia. Veľmi liečivá a harmonizujúca na všetkých úrovniach.
08 – Pallas Athena Staroružová
Krása a tvorivosť. Vyjadrenie krásy a lásky. Prináša bdelé sny a porozumeniu snom. Pomáha pri prekonávaní starých vzorcoch správania, pri problémoch v materiálnom svete, pripútanosti k ku hmote.
09 – Orion a Angelika Ružová
Dokončenie a nový začiatok. Byť v správny čas na správnom mieste. Pre vnútorné cestovanie pri meditácii. Pri prekonávaní vzdialenosti a časových pásiem či už lietadlom, po zemi, alebo vodou. Cestovateľom poskytne pomoc a ochranu v nebezpečí.
10 – Lady Portia Zlatá
Milosť a neposudzovanie. Predstavuje milosť, lásku a jasnosť úsudku. Pomáha riešiť situácie, pri ktorých treba jasnosť úsudku, múdrosť a takt. Súcit. Pomáha nájsť rovnováhu keď sa človek cíti zmätený a bezmocný. Pomáha zbaviť sa strachu.
11 – Kwan Yin Lao Tsu Oranžová
Súcit a prosperita. Premieňa všetky traumy a šoky na emocionálnej úrovni, odpútanie sa od “starých udalostí”. Umožňuje rozvinúť lásku k sebe samému a prináša hlboký mier. Pomáha riešiť sexuálne a vzťahové problémy.
12 – Sanat Kumara Korálová
Plné rozvinutie vlastného potenciálu. Umožňuje nám dostať sa priamo k jadru veci, poznať čo sa skrýva za “maskami a kulisami”. Prináša božské do každodenného života – najvyššiu lásku na zem. Pomáha riešiť závislosti z minulých životov.
13 – Maha Chohan Tyrkysová
Vnútorné vedenie. Umožňuje vyjadrovanie a komunikáciu zo srdca. Hlboké spojenie s našim vnútorným radcom. Pre komunikáciu v masmédiach a podporu kreativity. Dáva pocit slobody, voľnosti a sebavyjadrenia.
14 – Djwal Khul Zelená
Služba vychadzjúca zo srdca. Pomáha všetkým, ktorí hľadajú svoj vlastný priestor. Otvára človeku chápanie rytmom, zákonom a vzorcom prírody. Pomáha vyharmonizovať intuíciu a rozum, oboje je nutné použivť naraz v rovnováhe. Pri klaustrofóbii, alebo iných fóbiach dodáva pocit seba lásky a istoty.
15 – Sv.Grál a Solárny Logos Svetlo olivová
Prepojenie troch zložiek bytosti. Pomáha prepracovať sa viac k ženskej intuícii, ktorá je v každom z nás. Vedie nás k objavu cesty do vlastného vnútra, aby sme sa rozvíjali vo vnútri seba samom. Pripomína, že všetko čo hľadáme, nájdeme vo vnútri nás samých.

Esencie

Popri pomanderoch a quintesenciách má Aura-soma v ponuke ďaľšie esencie, ktoré pomáhajú na energetickej úrovni dopĺňať liečivé procesy celej metódy. Postupne prichádzajú na svet nové produkty, aby zacchytili i tie najjemnjšie energetické vibrácie, ktoré k nám prichádzajú na pomoc na ceste nášho poznania a liečenia svojich starých negatívných vzorcoch správania. Máme tu teda možnosť vybrať si pre nás ten najvhodnejší druh jemnohmotnej energie a použiť ho pri svojom liečení.

Farebné esencie:

Esencie

Sú to vlastne farebné tinktúry, ktoré prepájajú mentálnu a emocionálnu energiu vyššieho a nižšieho astrálneho tela a elektromagnetického pola, ktoré obklopuje naše fyzické telo. Ovplyvňujú teda oblasť, ktorá sa nachádza medzi pôsobením pomanderov a quintesencií.
Obsahujú farebné vibrácie spolu s energiami rastlín a minerálov. Podporujú aspekty farieb equilibria, s ktorými človek pracuje. Hoci nemájú viditeľnú farbu nesú jej energetický náboj, čo je výhodné hlavne v prípadoch keď niekto vedome nejakú farbu odmieta a práve tú potrebuje. Vtedy je vhodné použiť príslušnú farebnú esenciu.
Používajús a nanášaním na pulzné miesta alebo nakvapkať do nápoja , prípadne priamo na jazyk tri kvapky. Dajú sa používať i do kúpeľa a rozprašovača.

ZDROJE:

http://www.fytomedia.sk/pages/rady/lekaren/predstavujeme.html

http://www.naturnet.sk/aura-soma

 

1 Response so far »

  1. 1

    competitive intelligence said,

    great post


Comment RSS · TrackBack URI

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: